PENTRU MA-TA MEA! Solicitați un link Facebook X Pinterest E-mail Alte aplicații - iunie 16, 2009 Stiu ca ii place foarte mult piesa asta si sincer pe mine ma duce in copilarie. M-a intrebat cineva ieri cica:"tu de cand stii de ELO?" ,,, pai din burta... cum stiu din burta de la mama si de pink floyd sau peter gabriel sau Yes:) Solicitați un link Facebook X Pinterest E-mail Alte aplicații Comentarii carmen a spus… Te pupa mama dulce. Poate gasesti si "Confusion".ma-sa
Comentarii
ma-sa